Tilbake til alle rapporter

Dupp i veien. Farlig vei.

Rapportert i kategorien Gater/Veier av bjarte fossmark 00:30, søndag 19 september 2021

Sendt til Osterøy og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

Grunnmasser siger ut mot elven og lager ein veldig dump i veien. er også flere slaghull i dette området. Er redd det kan oppstå trafikkfarlige situasjoner spesielt når det blir glatt i vegbanen og siden det er 80 sone og vegen heller såpass utover.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:07, søndag 17 oktober 2021

  • Erfaringer er at evt slaghull kanskje blir lappet Etter et par månender men som kun holder noen måneder. Altså dårlig reparasjon.

    Sendt inn av bjarte fossmark 14:07, søndag 17 oktober 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter