Tilbake til alle rapporter

Trafikkhindringene er fjernet, mye stygg trafikk hele døgnet med alle typer kjøretøy

Rapportert i kategorien Sykkelveier av jkt@hotmail.no 20:35, søn. 19 september 2021

Sendt til Alta og Statens vegvesen region nord 5 minutter senere

Trafikkhindringene i veien er fjernet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 19:21, man. 18 oktober 2021

  • Det er nødvendig med melding til Dere der hvor vi ser at det kan være trafikkfarlig.

    Sendt inn av jkt@hotmail.no 19:21, man. 18 oktober 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?