Tilbake til alle rapporter

Bommen er ødelagt over gangbrua

Publisert av Jørn Amundsen 06:20, mandag 20 september 2021

Sendt til Hedmark og Åsnes 5 minutter senere

Bommen er ødelagt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:37, mandag 18 oktober 2021

  • Ikke fikset i forrige uke når jeg syklet forbi.

    Sendt inn av Jørn Amundsen 09:37, mandag 18 oktober 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter