Tilbake til alle rapporter

Bommen er ødelagt over gangbrua

Publisert av Jørn Amundsen 06:20, man. 20 september 2021

Sendt til Åsnes og Hedmark 5 minutter senere

Bommen er ødelagt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 09:37, man. 18 oktober 2021

  • Ikke fikset i forrige uke når jeg syklet forbi.

    Sendt inn av Jørn Amundsen 09:37, man. 18 oktober 2021

  • Still open, via questionnaire, 13:35, ons. 17 november 2021

  • Syklet forbi der i går kveld også, ennå ingen ting som har skjedd i saken. Bommen fremdeles åpen i til gangbro.

    Sendt inn av Jørn Amundsen 13:35, ons. 17 november 2021

  • Still open, via questionnaire, 14:19, ons. 15 desember 2021

  • Dårlig

    Sendt inn av Jørn Amundsen 14:19, ons. 15 desember 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?