Tilbake til alle rapporter

Mørkt gatelys utenfor Bjørnslettvegen 23

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 09:00, mandag 20 september 2021

Sendt til Porsgrunn og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Gatelys utenfor Bjørnslettvegen 23 har vært mørkt i lang tid. veldig kjedelig for barn og ungdom som ferdes i området nå som det igjen blir tidligere mørkt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 14:45, tirsdag 26 oktober 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter