Tilbake til alle rapporter

14 lykter som ikke lyser

Rapportert i kategorien Gatelys av Solveig Martinsen 09:43, mandag 20 september 2021

Sendt til Fredrikstad og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

14 gatelys som ikke lyser langs Grimstadveien i retning Borge skole. Dette er en skolevei. Dessuten lyser heller ikke gatelysene inn mot Bøndernes hus, ei heller ved ballbingen ved skolen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter