Tilbake til alle rapporter

Mangler skilt

Rapportert i kategorien Veinavn-skilter anonymt 13:11, mandag 20 september 2021

Sendt til Sande og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

De første husene i gaten flyttet inn for snart 3 år siden. Vi har bodd i gaten/huset i over 1 år og har ennå ikke fått gatenavn skilt på plass. Folk finner ikke frem.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter