Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 06:45, tir. 21 september 2021

Sendt til Mandal og Statens vegvesen region sør 5 minutter senere

Gatelys virker ikke. Har meldt fra om dette mange ganger, men pleier som regel gå i stykker ikke lenge etter de har blitt fikset.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 07:51, tir. 19 oktober 2021

  • Bra

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 07:51, tir. 19 oktober 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?