Tilbake til alle rapporter

Flere gatelys i området ved hansensvingen bussholdeplass er defekt, må utbedres

Rapportert i kategorien Gatelys av Hallvard Aune 08:14, tir. 21 september 2021

Sendt til Malvik og Statens vegvesen region midt mindre enn et minutt senere

Gatelys fungerer ikke, dette medfører redusert sikkerhet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 11:49, ons. 20 oktober 2021

  • Fiks gata mi ? Har rapportert om feil for 1mnd siden. Ingenting skjer. Tenker jeg må prøve å ta kontakt med ansvarlig på en annen måte. Dette er ikke imponerende.

    Sendt inn av Hallvard Aune 11:49, ons. 20 oktober 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 16:40, ons. 17 november 2021

  • Meldte fra direkte til fylkeskommunen, som har ansvaret. Dem har ordnet opp nå, tipp topp👍

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Hallvard Aune 16:40, ons. 17 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?