Tilbake til alle rapporter

Det er 3-4 ganske dype hull som står samlet med noen cm mellom hvert hull

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 12:28, tir. 21 september 2021

Sendt til Nedre Eiker og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Her har det vært hull siden jeg flyttet hit i november 2020, men ingen har tydeligvis meldt ifra. Og hullene blir større og større.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 16:17, tir. 19 oktober 2021

  • Har ikke skjedd noen ting!

    Publisert anonymt 16:17, tir. 19 oktober 2021

  • Still open, via questionnaire, 11:52, ons. 17 november 2021

  • Fortsatt ikke skjedd noe som helst!

    Publisert anonymt 11:52, ons. 17 november 2021

  • Still open, via questionnaire, 19:09, ons. 15 desember 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?