Tilbake til alle rapporter

Trær skygger for gatelys ved fotgjengerfelt

Rapportert i kategorien Trær av Vegard Slettene 22:02, tir. 21 september 2021

Sendt til Porsgrunn 3 minutter senere

Det er ekstra belysning i dette fotgjengerfeltet, men trær gror til og begynner å skygge for lyset

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 22:18, ons. 20 oktober 2021

  • Kommunen sagde ned et tre i høst

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Vegard Slettene 07:15, fredag 4 februar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?