Tilbake til alle rapporter

1x4m dypt hull tvers over veien.

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 19:21, onsdag 22 september 2021

Sendt til Statens vegvesen region nord og Hadsel 4 minutter senere

Det er ikke etterfylt asfalt i veien etter gravearbeid ved legging av veilyskabel i krysset ved ørneveien 1. Det er et stort stort stykke av veien 1x4 m med skarpe kanter som er hvert fall 10 cm dypt. Det har stått sånn i flere uker.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 20:32, onsdag 20 oktober 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter