Tilbake til alle rapporter

Gatelysene i flere gater har vært av et par dager

Rapportert i kategorien Gatelys av asdahl@me.com 21:16, torsdag 23 september 2021

Sendt til Randaberg og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Gatelysene har sluttet å virke i flere gater (alle- så d er sikkert en kurs som har falt ut) Gjelder barlindveien, Furustien og gjerne flere i området. Lysene virker i Grødemveien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter