Tilbake til alle rapporter

5-10 cm djupt hol i vegen, 30 til 40 cm langt.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 11:22, søndag 26 september 2021

Sendt til Luster og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Holet i vegen kom vinteren etter at det vart asfaltert (i samband med den nye blokka som er oppført). Truleg i sambamd med brøyting, men det veit eg ikkje sikkert. Ikkje noko stort problem i det daglege, men vil truleg bli større med tida. Også noko uheldig med tanke på at born syklar i vegen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fiksa:)

    Publisert anonymt 11:53, onsdag 29 september 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter