Tilbake til alle rapporter

To av lysene på stien er mørke

Rapportert i kategorien Gatelys av Vegard Slettene 21:23, søn. 26 september 2021

Sendt til Porsgrunn og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

To av lysene på stien langs elven er ute av drift.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Tre av lysene er mørke

    Sendt inn av Vegard Slettene 21:24, søn. 26 september 2021

  • Fire faktisk ;-)

    Sendt inn av Vegard Slettene 21:24, søn. 26 september 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?