Tilbake til alle rapporter

Mørk gatelysarmatur.

Rapportert i kategorien Gatelys av Kristian Bjugan 21:34, søn. 26 september 2021

Sendt til Grimstad og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Gatelys armatur er mørk.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 21:57, søn. 24 oktober 2021

  • Saken ble løst raskt.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Kristian Bjugan 21:57, søn. 24 oktober 2021

  • Armatur mørk.

    State changed to: Åpen

    Sendt inn av Kristian Bjugan 07:13, tor. 18 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?