Tilbake til alle rapporter

15cm djupt slaghull i asfalt dekke ved post kasser

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 08:07, mandag 27 september 2021

Sendt til Radøy og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Slaghull i veg i kryss/sving

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Erfaringsmessig ok, men iflg Alvær kommune(i dette tilfellet) tok det lang tid før de fikk meldinga registrert hos dem. Oppfølging fra kommunen var bra.

    Publisert anonymt 10:41, mandag 25 oktober 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter