Tilbake til alle rapporter

Manglar gatelys i Bringebakkane

Rapportert i kategorien Gatelys av Alice Skare 08:58, ons. 29 september 2021

Sendt til Luster og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Manglar gatelys i Bringebakkane.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 09:40, ons. 27 oktober 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Alice Skare 09:40, ons. 27 oktober 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?