Tilbake til alle rapporter

Noen av gatelysene tennes ikke når det blir mørkt.

Rapportert i kategorien Gatelys av Ida Elise Hartviksen 09:43, onsdag 29 september 2021

Sendt til Sør-Varanger og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Har meldt inn saken her flere ganger i fjor. Et lys er blitt skiftet men det fungerer fremdeles ikke. Det er flere lys langs veien som ikke lyser. Jeg har barn som er ute å leker og det er veldig mørkt når lysene ikke er på.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:37, onsdag 27 oktober 2021

  • Hendelsen er langt inn i våre systemer

    Sendt inn av Bernt-Einar Øien 12:21, mandag 15 november 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:00, onsdag 24 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter