Tilbake til alle rapporter

Ureining av masser ut i sjø

Rapportert i kategorien Dumpet skrot anonymt 22:09, ons. 29 september 2021

Sendt til Luster mindre enn et minutt senere

Me gjekk i sommar ein tur i strondi frå Nes kyrkja og til fyrlykta og la merke til ureine masser i sjøfyllinga frå marka. Me er usikre på namnet på staden men meiner det er som markert på kartet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?