Tilbake til alle rapporter

Stort hull på parkeringsplass.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 09:35, tor. 30 september 2021

Sendt til Statens vegvesen region øst og Sørum 5 minutter senere

Det oppsto plutselig et stort hull midt på parkeringsplassen til sameiet rett før sommeren. Vegvesenet har vært å satt opp "gjerde" rundt, men ikke fulgt det noe mer opp etter det. Nå nærmer det seg 6 måneder siden dette skjedde, så hadde vært fint om dette kunne blitt tatt tak i før vinteren.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:53, tor. 28 oktober 2021

  • Fremdeles stort hull i veien.

    Publisert anonymt 09:57, tor. 28 oktober 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:02, fre. 26 november 2021

  • Problem fremdeles ikke løst.

    Publisert anonymt 09:02, fre. 26 november 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:51, fre. 24 desember 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:09, fredag

  • Problem fremdeles ikke løst.

    Publisert anonymt 10:09, fredag

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter