Tilbake til alle rapporter

Brudd (hull) i asfaltdekke i gangvei

Rapportert i kategorien Hull i vei av Kjartan Kvernsveen 12:21, tor. 30 september 2021

Sendt til Drammen og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Bruddet er ca 60 cm langt og 20-30 cm bredt. Det er ikke oppstått noe hull (ennå), men grus føres nedover veien ved nedbør.

Jeg observerte feilen ca 1. august og meldte den inn via appen "Meld inn feil" i Drammen kommune. Fikk til svar at siden dette ikke var en kommunal vei måtte jeg melde saken påny til rett veimyndighet. Håper jeg har større flaks med å bruke denne appen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 18:30, ons. 1 desember 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?