Tilbake til alle rapporter

2 av 3 gatelys ifm "rundkjøringen" innerst i Tulipankroken fungerer ikke. Hhv ved nr 3 og nr 10.

Rapportert i kategorien Gatelys av Hans Otto 15:15, torsdag 30 september 2021

Sendt til Holmestrand og Statens vegvesen region sør 5 minutter senere

2 av 3 gatelys ifm "rundkjøringen" innerst i Tulipankroken fungerer ikke. Hhv ved nr 3 og nr 10.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Hans Otto 17:40, torsdag 28 oktober 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter