Tilbake til alle rapporter

Hol i asfalten

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Erling Utne 08:47, fre. 1 oktober 2021

Sendt til Statens vegvesen region vest og Tysnes 3 minutter senere

Vegen sig/hol/krakelert asfalt

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 10:50, fre. 29 oktober 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?