Tilbake til alle rapporter

Tilstrekkelig sikt hindres av busker/hekk på begge sider.

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 09:06, fredag 1 oktober 2021

Sendt til Statens vegvesen region øst og Stange 4 minutter senere

Når man skal kjøre ut fra Parallellvegen til Rundvegen hindrer busker på venstre side og hekk på høyre side sikten, slik at man må ut i kryssende veibane for å få tilstrekkelig oversikt. Oppstår daglig ubehagelige situasjoner.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter