Tilbake til alle rapporter

Gatelyset på utsiden av gamleveien 21a funker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Lthasle@gmail.com 19:34, fre. 1 oktober 2021

Sendt til Statens vegvesen region sør og Drammen mindre enn et minutt senere

Gatelys funker ikke lenger

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:53, fre. 29 oktober 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Lthasle@gmail.com 21:07, fre. 26 november 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter