Tilbake til alle rapporter

Grøfter på tvers av veien

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Jan Anders Marheim 16:25, søn. 3 oktober 2021

Sendt til Lier og Statens vegvesen region sør 5 minutter senere

Det er 3 dype grøfter på tvers av veien. Bilen skraper nedi veilegemet ved passering i gangfart.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?