Tilbake til alle rapporter

Tre har veltet over gangvei/gutua

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 13:11, man. 4 oktober 2021

Sendt til Statens vegvesen region øst og Gran 3 minutter senere

Tre har blitt tatt av vinden og sperrer nå gangveien/gutua. Rett nedenfor innkjørsel til Sanner Hotell sin varelevering. Flere trær som står tett inntil strømledning og som kanskje burde vært felt/ryddet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 15:17, man. 1 november 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter