Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys. Trafikkfarlig grunnet manglende gang-/sykkelveg på stedet.

Rapportert i kategorien Gatelys av Håkon Kildahl 13:59, mandag 4 oktober 2021

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten mindre enn et minutt senere

På grunn av graving av ny tomt til Kildetunet trinn 2 er gang- og sykkelveg forbi stedet fjernet og myke trafikanter må benytte vegbanen for å passere. Dette er risikabelt, spesielt da mange skoleelever benytter denne veien. Mangler lys i ei gatelykt hvilket gjør at området er helt mørklagt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Håkon Kildahl 16:20, mandag 1 november 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter