Tilbake til alle rapporter

Oversvømmelse ved busstopp

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister anonymt 07:54, tir. 5 oktober 2021

Sendt til Oslo 1 minutt senere

Busstoppet Trygve Strømbergs vei i nordgående retning er igjen oversvømt i dag 05.10. Skjedde også i helga, da det regnet kraftig sist. Antas at det skyldes tett avløp.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?