Tilbake til alle rapporter

Meget dype hjulspor og ødelagt vei

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Anders Granlund 21:54, tirsdag 5 oktober 2021

Sendt til Statens vegvesen region midt og Melhus 1 minutt senere

Veien her har vært klaget inn til kommunen mange ganger. Vi som bor i denne veien kan ikke kjøre på midten av veien lenger i skade for ødelegge bilene våre. Som naboens bil viser av bildene (godkjent bruk) så haster dette. En stor del av veien har også sprukket opp som man ikke kan kjøre på ved brua. De som bor i skolebakken 12 har også bedt oss om å ikke kjøre på plenen ved veien men dette er så å si umulig. Brøytemannskap får heller ikke brøytet veien skikkelig pga de dype hjulsporene? Når blir dette fikset?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter