Tilbake til alle rapporter

Glasskår langs høyre siden av veien

Rapportert i kategorien Forsøpling av fnoyseth@gmail.com 18:22, ons. 6 oktober 2021

Sendt til Oslo 3 minutter senere

Det ligger glasskår langs høyre siden av Holmliaveien et sted omtrent midt mellom fra Esso Holmlia og krysset hvor Holmliaveien blir Nordåssveien (plager ikke bilene men kjedelig å sykle i det!)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:11, ons. 3 november 2021

  • Jeg er ikke sikker på om glasskårene er fjernet nå, men det er ikke mange dagene siden jeg sjekket - og da var de der ennå

    Sendt inn av fnoyseth@gmail.com 19:11, ons. 3 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter