Tilbake til alle rapporter

Mange lyktestolper ute av drift.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 10:31, tor. 7 oktober 2021

Sendt til Hamar og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Mørkt i store deler av stien da mange lyktestolper er ute av drift og i ferd med å velte. Slik har det vært i lang tid! Stien brukes av mange, blant annet skoleungdom. Slik situasjonen er nå oppleves det ikke som trygt å gå denne strekningen når det er mørkt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Vil bli ordnet en provisorisk løsning for å få lys der snart.

    Sendt inn av Otera Traftec 17:28, lør. 30 oktober 2021

  • Manglende lys. Slik har det vært i lang tid. Uhørt i et så populært turområdet.

    Sendt inn av Sekita Østli Kristiansen 09:04, tir. 2 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter