Tilbake til alle rapporter

Mangler lys i mange gatelys på Baneveien.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 12:10, tor. 7 oktober 2021

Sendt til Kongsberg og Statens vegvesen region sør mindre enn et minutt senere

Hei Mangler lys i mange gatelys på Baneveien, mange ferdes her til skole og jobb.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 12:23, tor. 4 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?