Tilbake til alle rapporter

Gatelys er skjevt etter at entreprenør har vært borte i stolpen.

Rapportert i kategorien Gatelys av Harald Skorgevik 13:08, tor. 7 oktober 2021

Sendt til Ålesund og Statens vegvesen region midt 2 minutter senere

Gatelys er skjevt etter at entreprenør har vært borte i stolpen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 13:51, tor. 4 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?