Tilbake til alle rapporter

Høy asfaltkant ved mulige møte steder for biler.

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 14:14, tor. 7 oktober 2021

Sendt til Ålesund og Statens vegvesen region midt mindre enn et minutt senere

Høy asfalt kant ved mulige møtesteder for biler. Farefor skade på bil og fare for syklende.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter