Tilbake til alle rapporter

Busk har vokst så langt inn over sykkelstien at det er problematisk å møte andre

Rapportert i kategorien Sykkelveier av Trond Holen 15:29, torsdag 7 oktober 2021

Sendt til Klepp og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

Denne busken bør trimmes kraftig. Når en sykler forbi, er kun halve sykkelstien tilgjengelig hvis en skal unngå å ta borti busken. Dermed er det ubehagelig når en skal passere motgående trafikk her.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:47, torsdag 4 november 2021

  • Ingen reaksjon i det hele tatt. Dette burde vært så enkelt som å pålegge grunneier til å trimme bort det som stikker ut over gang- og sykkelstien.

    Sendt inn av Trond Holen 17:47, torsdag 4 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter