Tilbake til alle rapporter

Mørkt gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 19:38, torsdag 7 oktober 2021

Sendt til Levanger og Statens vegvesen region midt 2 minutter senere

Hei! Gatelys nr 3 nedenfra av veien lyser ikke. Det har vært slik en god stund.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • God.👍 Hadde ikke forventet at dette skulle ordnes så raskt!

    Publisert anonymt 20:59, torsdag 4 november 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter