Tilbake til alle rapporter

Det mangler lys i en lyktestolpe ved nedkjøringen til Kiwi, Vestvegen, i Ski, Nordre Follo kommune.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 16:16, søn. 10 oktober 2021

Sendt til Ski og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Det mangler lys i en lyktestolpe ved nedkjøringen til Kiwi, Vestvegen, i Ski, Nordre Follo kommune.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?