Tilbake til alle rapporter

Hull i vegen

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 10:53, fredag 8 oktober 2021

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 1 minutt senere

Vi har fått melding fra en innbygger om at det er et større hull i vegen der, så det dunker i bilen. Hullet er fylt med vann nå når det regner, så da ser man det ikke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det er mange hull i veien i grindervegen 33 a til 33 d, opptil 20 cm.

    Sendt inn av Ove Varden 00:25, søndag 31 oktober 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 12:09, fredag 5 november 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter