Tilbake til alle rapporter

Steinras

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Torgeir Stald 15:14, fre. 8 oktober 2021

Sendt til Osterøy og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Steinras gikk i mars 2021 og merkeskilt ble satt opp. Men etter det har ingen ting skjedd, etter 7 måneder.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 18:01, fre. 5 november 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 08:02, man. 6 desember 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Torgeir Stald 08:02, man. 6 desember 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?