Tilbake til alle rapporter

(Fylkesvei) Mangler gatelys i rundkjøring

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 17:26, fre. 8 oktober 2021

Sendt til Oppegård og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Mangler gatelys i rundkjøringen og noen stolper rundt. Kongeveien/Taraldrudveien på sofiemyr. Dette er fylkesvei

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Løst

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 13:54, søndag 23 januar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?