Tilbake til alle rapporter

Skiltet enveiskjøring er bøyd og står vendt feil vei.

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 13:31, lør. 9 oktober 2021

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Skiltet er bøyd og står vendt feil vei.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:14, tir. 16 november 2021

  • Det tar ofte lang tid før feilen blir rettet.

    Publisert anonymt 07:11, ons. 15 desember 2021, markert som fikset

  • Etter rehabiliteringen av Thv.Meyers gate kan vi ikke se at det er etablert fotgjengerfelt. Dette er gate som krysses av skolebarn til flere skoler.

    Sendt inn av Svein Ulven 09:00, onsdag 5 januar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter