Tilbake til alle rapporter

Gateskilt "Buvikveien" er løst

Rapportert i kategorien Veinavn-skilter anonymt 08:50, søndag 10 oktober 2021

Sendt til Bjugn og Statens vegvesen region midt 5 minutter senere

Gateskilt "Buvikveien" er bøyd. Jeg rettet det opp med hendene men virket veldig løst og vil sannsynligvis falle/bøye seg ved litt vind.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter