Tilbake til alle rapporter

Dårlig veidekke, hull

Rapportert i kategorien Hull i vei av Espen Stensland Røttingen 20:45, søn. 10 oktober 2021

Sendt til Os og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Dårlig veidekke og kant av vei har rast ut.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?