Tilbake til alle rapporter

Gatelys fungerer ikkje, masse barn ute på kveldene som er vanskelig og sjå uten gatelys i orden.

Rapportert i kategorien Gatelys av Steffen M 22:06, søn. 10 oktober 2021

Sendt til Sogndal og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Gatelys fungerer ikkje, masse barn ute på kveldene som er vanskelig og sjå uten gatelys i orden.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?