Tilbake til alle rapporter

Mørkt om morgenen

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 07:29, tir. 12 oktober 2021

Sendt til Kristiansand og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Tror tidspunkt for når gatelys er på må justeres. Lysene på dette strekket er vært slått av om morgenen nå i flere uker. (Har også sett at det har vært lys på på ettermiddagen, før det har blitt mørkt.)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?