Tilbake til alle rapporter

Løst kumlokk

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 20:00, tirsdag 12 oktober 2021

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Ser ut som om noen jobber i gata der, men dette kumlokket burde vært ordnet før den dro hjem for kvelden. Om det kjører biler over det kumlokket i natt så er det bare å glemme søvn! Vi har vårt soveromsvindu rett ved....

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt bråk døgnet rundt da biler kjører over dette kumlokket.

    Publisert anonymt 19:49, lørdag 23 oktober 2021

  • 👍👏👏❤👏👏👍

    Publisert anonymt 16:53, onsdag 10 november 2021, markert som fikset

  • 👏👌👍

    Publisert anonymt 18:14, onsdag 10 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter