Tilbake til alle rapporter

Gatelys kjørt på av postbilen, står skakt over innkjøringa mi. I Håvegen 25.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 20:48, tir. 12 oktober 2021

Sendt til Løten og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Gatelys er blitt påkjørt og står skakt over innkjøringen min. Håvegen 25. fint om denne kan rettes. Hører fra dere.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 18:19, ons. 10 november 2021

  • Still open, via questionnaire, 21:29, ons. 8 desember 2021

  • Ting tar tid.

    Publisert anonymt 21:29, ons. 8 desember 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?