Tilbake til alle rapporter

Lys på strømstolpe er vinklet for lite nedover, lyser inn stue vindu.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 08:51, ons. 13 oktober 2021

Sendt til Alta og Statens vegvesen region nord 3 minutter senere

Gatelyset som står imellom breidablikk 7 og 10 har en vinkel som gjør at lyset lyser inn i stuen til Breidablikk 7.

Ved å vinkle lyset noen grader nedover vil det redusere mengde lys som sjenerer beboerne.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 16:33, ons. 10 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?